4PARENTS

login: www.zlobekwsg.4parents.pl

4parents to jedyny na Polskim rynku system, który ZA DARMO udostępnia rodzicom aplikację mobilną, dzięki której rodzic ma „pod ręką” wszystkie niezbędne informacje o życiu żłobkowym swojego dziecka.

Aplikacja 4parents dostępna jest w sklepach:

Aplikacja wymaga uruchomienia platformy 4parents po stronie żłobka.  

Korzystając z 4parents nie zapomnisz już nigdy o ważnych dla Twojego dziecka rzeczach, bo masz w swoim smartfonie tablicę ogłoszeń i kalendarz!

Koniec z robieniem zdjęć tablicy ogłoszeń – dzięki DARMOWEJ aplikacji mobilnej 4parents możesz o tym zapomnieć. Wszystko masz pod ręką, bezpośrednio w aplikacji z dostępną funkcją komunikatów PUSH. Ale to dopiero początek możliwości jakie daje DARMOWA aplikacja 4parents! 

Chcesz zgłosić nieobecność dziecka? Nie ma nic prostszego, wejdź w aplikację i zrób to w 3 sekundy. Nigdy więcej nie spóźnisz się ze zgłoszeniem i nie zapłacisz np. dodatkowo za wyżywienie. Skoro o opłatach mowa: 4parents to także system płatności elektronicznych zintegrowany z NAJTAŃSZĄ na rynku platformą płatności BlueMedia.

Kilka kliknięć w aplikacji i opłaty za pobyt, wyżywienie, trafiają na rachunek żłobka. Zapłać tak jak lubisz, BLIKiem, kartą czy poprzez bankowość elektroniczną. Od teraz karteczki z kwotami pozostawione w szatni Twojego dziecka przechodzą do lamusa. Oczywiście 4parents przypomni Ci o terminie płatności abyś uniknął odsetek.

Jak zapisać swoje dziecko
do żłobka? To takie proste!

Copyright © 2020 Wyższa Szkoła Gospodarki Wszystkie prawa zastrzeżone